Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"Hypertension" 1 (39) 2015

Back to issue

Шановні читачі!

Статья опубликована на с. 1

Ми вступили у новий рік. Рік великих надій та сподівань. Останні місяці ми живемо надією на мир та спокійне життя. На жаль, через відомі обставини так сталося, що ми всі починаємо і закінчуємо день зведеннями з місця бойових дій, політичних та дипломатичних баталій. Скільки енергії ми би могли направити на вдосконалення наших професійних знань та навичок, а ще скільки часу ми б могли витратити на щось хороше! Тим не менше ми будемо намагатися продовжувати наш шлях демократичного професійного видання для практичних лікарів. Цього року Всеукраїнське громадське об’єднання «Проти гіпертензії» проведе традиційну науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії в Україні». Конференція, як завжди, відбудеться в останній тиждень травня. Цього року конференцію прийматиме Львів (більш детально — див. анонс на сторінках цього номера). Рік тому я мріяв провести нашу конференцію в Донецьку. Тим більше, що після чемпіонату Європи з футболу там залишилися чудові можливості для організації таких заходів. У них завжди брала участь значна частка лікарів із цього регіону, і мушу вам зізнатися, що це були уважні і вдячні слухачі. Я сподіваюсь, що колись ми матимемо таку нагоду, а лікарі з Донеччини, Луганщини, Криму та Севастополя завжди зможуть приїжджати до нас на конференції.

Хочу повторити те, що писав рік тому: поки що медичні працівники виглядають здоровішими за наше захворіле суспільство, і завдяки цьому є надія, що епідемія може бути подолана.

Зміст номера немає сенсу анонсувати — він у ваших руках. Як завжди, закликаю вас до активного читання. Чекаємо на ваші відгуки, зауваження, статті та клінічні випадки.

 

 

З найкращими побажаннями,

Ю. Сіренко   Back to issue