Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Журнал "Внутрішня медицина" 2(2) 2007

Повернутися до номеру

Вельмишановні колеги!

Перше число журналу «Внутрішня медицина», який Ви вже встигли побачити, ми намагалися зробити цікавим для Вас — лікарів внутрішньої медицини. У ньому висвітлені актуальні проблеми кардіології, ревматології, пульмонології, нефрології. На мій погляд, дуже цікавою є рубрика «Науковий огляд», у якій розкрито питання діагностики та лікування болю в нижній частині спини та генної терапії при ішемічній хворобі серця (за матеріалами проведеного ІХ Міжнародного конгресу лікарів внутрішньої медицини). Цей напрямок роботи ми будемо вдосконалювати та розвивати в подальшому, торкаючись усіх питань внутрішньої медицини.

Що стосується другого числа видання «Внутрішня медицина», то можна сказати про його актуальність, політематичність та різноспрямованість. Ми намагалися залучити до друку найновіші матеріали науково-практичного напрямку, підготовлені вітчизняними та зарубіжними провідними фахівцями. У цьому виданні з'являються нові рубрики, такі як «Клінічний випадок», «Новини Академії медичних наук України», «Відомі вчені», «Організація надання медичної допомоги» та «Навчання». Ми також відкриваємо переписку редакції журналу з читачами. Створивши такий розділ, як «Навчання», у кожному з наступних номерів журналу ми будемо публікувати матеріали за розділами: електрокардіографія, лабораторні показники в нормі та при патології, методика проведення та трактування показників ехокардіографії, комп'ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, ангіографії та ін.

Сподіваюсь, що все це сприятиме підвищенню рівня медичної освіти та покращенню медичної допомоги населенню України.

З повагою, головний редактор
журналу «Внутрішня медицина»
В.З. НетяженкоПовернутися до номеру