Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"Internal medicine" 4(10) 2008

Back to issue

Шановні друзі!

Лише 2 роки тому Національний медичний університет імені О.О. Богомольця відсвяткував 165-річчя від дня заснування, і знову визначна подія в нашому університеті — виповнюється 80 років кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини № 1, що була створена шляхом об’єднання кафедр приватної патології й терапії з кафедрою діагностики в 1928 р. Біля витоків створення та становлення кафедри стояв академік АН УРСР, д.м.н., професор Макс Мойсейович Губергриц.

У різні роки кафедру очолювали відомі клініцисти — професори Ф.Я. Примак, Б.М. Щепотін.

Сьогодні славні традиції київської терапевтичної школи продовжує на посаді завідувача кафедри член-кореспондент АМН України, професор В.З. Нетяженко, який став гідним послідовником та яскравим представником цієї школи.

Створена ним у 1995 році Асоціація лікарів-інтерністів є справжнім осередком новітньої медичної думки, що поширюється серед лікарської спільноти України.

У цьому році проведення чергового освітянського заходу Асоціації — ІІ Національного конгресу лікарів-інтерністів — збігається зі святкуванням 80-річчя кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1, на яке приїжджають відомі вчені, провідні спеціалісти в галузі внутрішньої медицини з Великобританії, Швеції, Швейцарії, Греції, Латвії, Австрії, Бельгії, Сербії.

Я переконаний, що започатковане проведення національних конгресів стане ще одним упевненим кроком в освітянській діяльності Асоціації лікарів-інтерністів, щорічні конференції якої за більш ніж 10-річний період її існування стали традиційними та вже належно оцінені українськими лікарями.

Щиро вітаю вас, друзі, з цією славетною подією та зичу плідної праці в удосконаленні вашої педагогічної та лікарської майстерності.

З повагою, ректор Національного медичного університету
імені О.О. Богомольця, член-кореспондент АМН України, д.м.н.,
професор В.Ф. МоскаленкоBack to issue