Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.UkrainePediatricGlobal

UkrainePediatricGlobal

Газета "Новини медицини та фармації" 12(248) 2008

Повернутися до номеру

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ: НАКАЗ Про внесення змін до наказу МОЗ України від 29.12.2003 р. № 624 «Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності «Дитяча урологія»

На виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 11.09.03 № 423/59 «Про затвердження складу робочих груп з розробки протоколів надання медичної допомоги дітям і матерям за спеціальностями» та з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання медичної допомоги дітям з хворобами сечовивідної системи

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Протоколів лікування дітей зі спеціальності «Дитяча урологія», затверджених наказом МОЗ України від 29.12.03 № 624 «Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності Дитяча урологія», наступні зміни:

1.1. Підрозділ «лікування» розділу «Гіпоспадія» доповнити словами: «оптимальний вік дитини для початку хірургічного лікування — 10–18 місяців».

1.2. Підрозділ «лікування» розділу «Епіспадія» доповнити словами: «оптимальний вік дитини для початку хірургічного лікування — 12–18 місяців».

1.3. Підрозділ «лікування» розділу «Екстрофія сечового міхура» доповнити словами: «оптимальний вік дитини для виконання цистопластики з місцевих тканин — 2 місяці».

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України В.В. Лазоришинця.

Міністр В.М. Князевич


Повернутися до номеру