Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Журнал "Внутрішня медицина" 5-6(11-12) 2008

Повернутися до номеру

Дорогі читачі!

Від щирого серця вітаю вас із Новим 2009 роком та світлим святом Різдва Христова! Нехай ці дні будуть сповнені спільною радістю, очікуванням дива, душевним теплом і надією.

Бажаю, щоб новий рік був щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, приніс смак нових перемог, упевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Я бажаю вам зустріти мудрих і щирих людей, прилучитися до цікавих і різноманітних подій, створити щось своє, світле й добре! Оптимізму вам, дорогі друзі, багато приємних подій та нових вражень у новому році.

Нехай ці свята — вісники оновлення, мрій, сподівань — принесуть любов і тепло, щастя й добробут у ваші оселі, здоров’я родині. Хай рік прийдешній буде для вас щедрим на радість та творчу наснагу.

Нехай здійсняться ваші професійні плани, особисті бажання, найзаповітніші мрії та задуми, на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, а поруч завжди будуть вірні друзі.

Хай у новому році у вас буде більше приємних днів, а негаразди залишаться в минулому.

Увійдімо в новий рік у піднесеному настрої, із світлими помислами та добрими намірами. Нехай панують мир і взаєморозуміння, любов і злагода!

У добру путь — у новий рік! Щасливого Нового року і веселого Різдва!

Віталій Федорович МОСКАЛЕНКО,
ректор Національного медичного
університету імені О.О. Богомольця,
член-кореспондент АМН України,
доктор медичних наук,
професорПовернутися до номеру